logotype
image1 image1 image1

Тернопільська ДЮСШ №1 свій 70-річний ювілей відзначила з музикою Галицького камерного оркестру

Цього року Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначила 70-річчя з дня заснування. Із цієі нагоди 19 жовтня відбулось велике святкування з міні-парадом тренерів та їхніх чемпіонів, врученням почесних подяк, зустрічами випускників, друзів та партнерів школи, музичними виступами тернопільських виконавців та у супроводі Муніципального Галицького камерного оркестру. Пройшло дійство у концерт-холі «Подоляни».

Режисери та організатори свята КЗ ТМР КДЮСШ №1 м.Тернополя підготували як гумористичний сценарій за участі професійних акторів, які оригінально і з гумором представили кожен вид спорту, що розвивається в школі, так і урочисту частину із вшануванням ветеранів та кращих спортсменів закладу.

 

Особливий внесок у святкування вніс і Муніципальний Галицький камерний оркестр. Музика у виконанні колективу була надзвичайно вдало та органічно вплетена в програму. Це і «Прелюд» Вагнера, який став своєрідними позивними дійства, і «Листок з альбому» Лисенка, і «Рок-бугі» Лонгфілда, і українська народна пісня «Ой під вишнею» в обробці Бабича, і улюблені широким колом слухачів мелодія з кінофільму «Професіонал» та інструментальний варіант пісні Коена «Алилуя», і «Тріумфальний марш» із опери «Аїда» Верді, який наче поставив музичну крапку у програмі, утверджуючи подальші успіхи і здобутки школи.

Вели програму артисти Тернопільського обласного драматичного театру Олександр Папуша та Мар’яна Гураль, характерні ролі за мотивами п’єси зіграли актори Сергій Бачик та Віталій Луговий. Прикрасив програму своїми піснями тернопільський співак Ігор Яснюк.   

– За сімдесят років існування закладу наші тренери зуміли гідно продовжити та якісно розвинути справу засновників школи. Ми маємо чим пишатися, у нас великі здобутки. Чимало наших вихованців стали тренерами та працюють у нас, продовжуючи справу наставників, – каже директор КДЮСШ №1 Катерина Барабаш. – Цим святковим заходом у «Подолянах» ми мали на меті підкреслити роль дитячого тренера в сучасному спорті. Адже саме у нас зароджуються зірочки, і лише від тренера залежить, як яскраво вони засяють на спортивному Олімпі. У нас діти розвивають не лише фізичні, а, в першу чергу, людські якості. Ми вчимо їх відповідальності, поваги до спорту та особливо до суперників, з якими юним спортсменам доводиться конкурувати та змагатися.

Адміністрація та колектив школи показали місту свою роботу, згадали вклад кожного педагога, чемпіона, батьків, котрі довірили талант своїх дітей тренерам.

– Було створено спеціальні банери про кожне відділення нашого закладу – від історії до сучасності, від перших чорно-білих фотографій до теперішніх. Вони проводили гостей свята своєрідним коридором часу, аби вкликати у випускників спогади та приємну ностальгію. А сучасникам показали весь процес розвитку кожного виду спорту, який пропагує наша школа, – розповіла заступник директора з навчально-тренувальної роботи Галина Ралло.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates