logotype
image1 image1 image1

З нагоди Дня працівників культури артисти Муніципального Галицького камерного оркестру нагороджені грамотами

Цьогорічне відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва пройшло в Українському Домі «Перемога» 9 листопада, у день професійного свята. Учасників зібрання привітав міський голова Тернополя Сергій Надал. Як зазначив очільник міста, культура є вагомим фактором ідентифікації кожної нації. «Дякуючи вашій щоденній праці, українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і змогла зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує розвиток держави, розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями, де б ми не були, - сказав міський голова. - Нехай завжди високі здобутки зігрівають серця людей, згуртовують їх на добрі і корисні справи». За високий професіоналізм грамотою міський голова нагородив артистку оркестру Оксану Довгань.

Відзнаку очільник міста вручив і артистці оркестру Лілії  Кидонь.

Виступив перед присутніми та привітав із професійним святом начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик.  Подякою від управління за сумлінну творчу працю та вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури було відзначено артистку оркестру Наталю Садівник.

 

 

 

Цінні подарунки отримали художній керівник і диригент оркестру Василь Феленчак та артистка оркестру Зоряна Луковська.

Вітав усіх присутніх також і заступник міського голови Леонід Бицюра, який вручив грамоти представникам галузі культури міста від Тернопільської ОДА та обласної ради. А вели святкову програму Тарас Мірошниченко та Зоряна Вовк, а завершилась імпреза великим концертом «Оркестра Волі».

 

 

 

 

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates