logotype
image1 image1 image1

Муніципальний Галицький камерний оркестр долучився до Дня Мистецтв у шостій школі Тернополя

Щороку у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука» проводиться День мистецтв. За традицією, участь у різноманітних заходах, які в рамках цього заходу відбуваються в школі, беруть учні 1-11 класів. Особливим став цьогорічний мистецький день для представників 9-10 класів, оскільки їм вдалося побувати на справжньому концерті, який спеціально для них в актовому залі школи дав Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою маестро Василя Феленчака.

 

Програму колектив присвятив різним видам мистецтв, зрозуміло, що пов’язаних із музикою. Зокрема, розповідалося про музику класичну, яку продемонстрували твори Вівальді та Моцарта, музику для театру, де у приклад наводились оперета Штрауса «Летюча миша» і мюзикл Джона Кандера «Чикаго», музику для кіно та мультфільмів. До речі, саундтреки до легендарних кінострічок «Професіонал» та «Пірати Карибського моря» старшокласникам припали до душі найбільше. Не меншого зацікавлення викликала і музика з японських анімаційних фільмів композитора ДжоХасаїсі «Служба доставки відьми Кікі» та «Замок Хаула». А «на біс» артисти виконали композицію із пісень групи «Бітлз», яка свідчила про улюблену музику популярну та рок-музику.

Загалом, щодо Дня Мистецтв у шостій школі, то, як розповіли організатори свята, того дня жива музика супроводжувала кожного школяра із самого ранку. На першому поверсі діяла виставка малюнків «Чарівні акварелі», яку підготували учасники гуртка образотворчого мистецтва. Школярі початкових класів того дня побували в драматичному театрі на музичній виставі «Кришталевий черевичок». Усі охочі могли помилуватись експозицією живих скульптур, яку створили учні 5-11 класів, перевтілившись у різних літературних героїв: Мері Поппінс, Гаррі Поттера, Голохвастова, Андрія Болконського та інших.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates