logotype
image1 image1 image1

На Різдво в Тернополі був вечір новорічної та різдвяної музики

«Вечір новорічної та різдвяної музики» – програму під такою назвою підготував Муніципальний Галицький камерний оркестр для свого традиційного концерту, що відбувається 25 грудня. Вже майже десять рік поспіль з нагоди католицького Різдва саме в цей день у виконанні колективу звучать європейські різдвяні гімни, галицькі колядки та популярні новорічні мелодії. Так, і цього року 25 грудня, у вівторок, в Українському Домі «Перемога» пройшла святкова новорічна програма. У концерті прозвучали улюблені мелодії, такі, як «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома», естрадні мотиви, відображені у композиціях «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра.

Не обійшлося і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Щедрик» та українських колядок, які разом з оркестром виконав вокальний гурт «Пшеничне перевесло».

Особливими родзинками програми стали у програмі джазова балада «Moon river» Генрі Манчіні, вальс із балету «Спляча красуня» Петра Чайковського, мелодія із голлівудського фільму «Попелюшка», тема із диснеївського мультфільму «Піноккіо».

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates