logotype
image1 image1 image1

Муніципальний Галицький камерний оркестр виступив для учасників проекту «Єднання поколінь»

На чергову зустріч зібрались у неділю, 27 січня 2019 року, учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Відбулась імпреза в Українському Домі «Перемога», де на присутніх чекав концерт знаного і улюбленого тернополянами колективу - Муніципального Галицького камерного оркестру під орудою художнього керівника і диригента, народного артиста України Василя Феленчака. До програми, яку спеціально з цієї нагоди підготували артисти, увійшли добре відомі твори, які давно вже встигли завоювати серця слухачів.

 

 Це і мелодії «Самотній пастух» та з кінофільму «Професіонал», і пісні, які свого часу виконувались у таких стрічках, як «Ромео і Джульєта», «Доктор Живаго», «Сніданок у Тіффані», інструментальні варіанти хітів 1950-60-тих років «Опале листя», «Місячний вальс», «Дим». Звучала музика таких знаних композиторів як Генрі Манчіні, Поль Моріа, Євген Дога. Не обійшлося і без українських пісень в обробці Ростислава Бабича.

Надзвичайно приємно, що до цієї творчої зустрічі учасників проекту долучився міський голова Тернополя Сергій Надал. «Уже другий рік у Тернополі існує соціальна ініціатива «Єднання поколінь», в рамках якої тернополяни поважного віку проводять зустрічі, різноманітні майстер-класи та концерти. Кожного тижня ці зустрічі мають іншу тематику, тому сьогодні ми даруємо їм виступ камерного оркестру, – зазначив Сергій Надал. – Завдяки проекту «Єднання поколінь» ми стаємо ближчими до літніх людей, можемо огорнути їх увагою та турботою, а натомість отримати їхній неоціненний досвід та знання. Адже саме теперішні пенсіонери підняли з руїн Тернопіль після Другої світової війни, розбудовували його, розвивали та дбали про красу і затишок».

Після завершення концерту Галицького камерного оркестру, присутніх привітав також і заступник міського голови Леонід Бицюра та ініціатор створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь», який дав високу оцінку виступу оркестру. За словами Леоніда Олексійовича, концерт організували для кращого згуртування поважних тернополян: "Ми сьогодні побачили на скільки різні люди беруть участь у оркестрі, але лише разом вони виконують збалансовану, гарну мелодію. Так само і в суспільстві. Лише коли кожне покоління буде прикладатися до створення гармонійних відносин, тоді суспільство зможе збалансовано творити, як цей оркестр, - зауважив Леонід Бицюра. - Саме тому для нас важлива адаптація поважних людей у суспільстві".

А потім колядки для усіх присутніх виконав хор церкви святого Петра «Глорія» під керівництвом Оксани Цимбалюк.

Як інформує прес-служба міської ради, соціальний проект «Єднання поколінь» для людей похилого віку у Тернополі проводиться з жовтня 2017 року у рамках соціально-благодійної програми «Турбота». Координатори проекту щосереди та щонеділі організовують для присутніх літературні читання, концерти, перегляди фільмів та зустрічі з відомими людьми.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates