logotype
image1 image1 image1

Що може більше розповісти про почуття, ніж музика. А особливо, музика ніжна, світла, приємна, романтична?! На «Вечір романтичної музики» запросив у неділю, 24 лютого 2019 року, Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою народного артиста України Василя Феленчака до Українського Дому «Перемога». У програмі прозвучали улюблені слухачами світові хіти популярної музики.

 Серед них - безмежно романтична і ностальгійна «Алилуя» Леонарда Коена, ніжна та приємна балада Елтона Джона «Can you fill the love tonight», прониклива «Time to Say Goodbye», яку прославили Сара Брайтман і Андреа Бочеллі, мрійливі мелодії із кінофільмів, улюблені композиції з репертуару гуртів «Бітлз» та «Deep Purple» і при цьому, навіть мікс хітів Леді Гага!

Вважається, що любов – це безцінний дар, єдина річ, яку ми можемо подарувати, і все ж вона у нас залишається. Дарувати любов близьким людям, розповідати про свої почуття, переживати їх разом із музикою  - усе це втілив у життя  усіх 24 лютого Муніципальний Галицький камерний оркестр.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates