logotype
image1 image1 image1

Знову звучала різдвяна музика для тих, хто в дорозі

«Новорічно-різдвяну імпрезу» в рамках проекту «Для тих, хто в дорозі» 8 січня 2020 року провів Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою народного артиста України Василя Феленчака. Відбулось дійство на залізничному вокзалі станції Тернопіль. Уже стало традицією, що артисти таким чином вшановують музикою різдвяні свята і створюють пасажирам різдвяний настрій.

 Святкову програму колектив оркестру за підтримки Тернопільської міської ради та адміністрації залізничного вокзалу готує вже дев’ятий рік поспіль. Вперше такий захід відбувся 8 січня 2011-го і викликав зацікавлення у слухачів, тобто, усіх присутніх в той час на вокзалі, і резонанс у місті. Це й зрозуміло, адже різдвяна музика у «живому» виконанні камерного оркестру, посеред суєти та шуму вокзалу, не змогла не привернути до себе увагу. А що вже говорити про сам факт концерту для усіх тих, кого буквально за кілька хвилин потяги розвезуть у різні куточки нашої країни, залишаючи в серці кожного спогади про чарівні моменти випадкової і такої приємної зустрічі в Тернополі з високим мистецтвом. Тому ця традиція й прижилася – і в колективі Галицького камерного оркестру, і у нашому місті.

До речі, вже стало традицією, що, окрім звичайних пасажирів, на концерт на вокзалі приходять і тернополяни – постійні шанувальники та друзі оркестру. Таким чином, це дійство вже стало невід’ємним атрибутом різдвяних свят у Тернополі.

Як стверджує художній керівник і диригент колективу, народний артист України Василь Феленчак, мета імпрези – подарувати різдвяний дух тим, хто змушений зустрічати свята в дорозі, і принести святковий настрій усім присутнім.

Додамо, що ще один новорічно-різдвяний концерт Муніципальний Галицький камерний оркестр дав ща традицією у день католицького Різдва - 25 грудня. Відбувся захід у Народному Домі "Перемога". Звучала новорічна та різдвяна музика, загадувались бажання, говорилося про мрії та їх здійснення, кружляв усіх присутніх вальс і всі сподівалися на все найкраще у Новому році.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates