logotype
image1 image1 image1

Під мелодії у виконанні Муніципального Галицького камерного оркестру одружувалися пари на відкритті оновленого «Палацу щастя» у «Березілі»

У Тернополі урочисту реєстрацію шлюбів відтепер проводитимуть в ПК «Березіль». Саме там розміщуватиметься «Палац щастя». Готуючись до такої важливої події в житті міста, було повністю змінено інтер’єр фоє на другому поверсі, де власне і проходитимуть урочистості. Першою парою, яка одружувалась в оновленому «Палаці щастя», стали тернополяни Юрій і Марія. Молодят із цією святковою, урочистою та знаковою подією привітали міський голова Тернополя Сергій Надал та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Тернопільській області Людмила Гетьман.

Особливою родзинкою першого святкового дня роботи «Палацу щастя» стало і те, що урочисту церемонію одруження пар супроводжував Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою народного артиста України маестро Василя Феленчака. Класична та популярна музика у виконанні оркестру надзвичайно гармонійно доповнювала усі етапи церемонії, ведучи присутніх від урочистого весільного маршу Мендельсона, крізь душевну пісню про рушник, який мати постелила молодятам, піднесену «Алилую», на фоні якої так легко і ніжно промовлялись подружні обітниці, романтичну мелодію із «Ромео та Джульєти», під час якої наречені засвідчували підписами свій шлюб, аж до першого вальсу молодих, який вони вже танцювали як подружжя, щасливі та закохані кружляючи просторою залою «Березолю». А музика летіла угору, даруючи гармонію та позитив, ще раз доводячи правоту вічних істин, про те, що любов і краса таки врятують світ!

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates