logotype
image1 image1 image1

Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою Василя Феленчака 16 лютого запросив тернополян та гостей міста на вечір популярної камерної та віртуозно-скрипкової музики. За традицією відбувся концерт в залі Українського дому «Перемога». У програмі імпрези прозвучали найвідоміші твори Вівальді, Глюка, Паганіні, Альбіноні. Також можна було почути, скажімо, віртуозні «Циганські наспіви» Пабло де Сарасате, – твір, який з успіхом виконують провідні скрипалі світу, чи вальс австрійського скрипаля і композитора Фріца Крейслера «Радість любові».

 

Участь у цьому концерті разом із Муніципальним Галицьким камерним оркестром взяв і скрипаль, диригент, Народний артист України, художній керівник академічного камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії Павло Чеботов, який виконував соло у більшості творів програми.

А особливими подарунками для постійних шанувальників Галицького камерного стали «La Stravaganza» Антоніо Вівальді та «Дрібничка» Лероя Андерсона, які вони вже мали можливість чути у програмах оркестру.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates