logotype
image1 image1 image1

9 листопада в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Пошанування діячів культури та мистецтва, самодіяльних та професійних колективів, працівників музеїв, бібліотек, аматорів та майстрів народного мистецтва відбулися напередодні свята. В обласній філармонії грамоти та почесні відзнаки вручали представникам галузі від Тернопільської обласної ради та облдержадмністрації, а в Українському Домі «Перемога» пройшло нагородження з нагоди професійного свята від управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

 

 - Найперше, хочу від усього серця подякувати усім Вам за ту титанічну працю, яку Ви робите, за Вашу відданість професії, за той величезний внесок у збереження та розвиток культурної спадщини нашого народу та нашого краю, – сказав, вітаючи працівників культури голова обласної ради Василь Хомінець. – Ви маєте значні досягнення у своїй такій благородній справі. І усе це лише завдяки Вам. На жаль, допомога та підтримка держави у цьому є не такою, на яку Ви заслуговуєте. Та навіть фінансування «за залишковим принципом» не зламує Вас – професійні та аматорські колективи Тернопільщини, народні умільці відомі далеко за межами нашого краю. Бажаю усім наснаги, добра, здоров’я та Божого благословіння.

Василь Хомінець нагородив кращих представників галузі культури та майстрів народного миcтецтва грамотами Тернопільської обласної ради. Серед них і артистка Галицького муніципального камерного оркестру Зоряна Луковська (на фото), якій була вручена подяка від Департаменту культури, релігій та національностей ТОДА.

Подяку за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особисті творчі здобутки та внесок у розвиток культурно-мистецького життя краю від міського голови Тернополя отримала артистка оркестру Лідія Климко, а подякою від управління культури і мистецтв міської ради була нагороджена Лілія Кидонь (на фото).

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates