logotype
image1 image1 image1

Галицький камерний знову гратиме для тих, хто в дорозі

Концертом «Таємниці різдвяних мелодій» Муніципальний Галицький камерний оркестр відзначив католицьке Різдво. З мелодіями європейських колядок, різдвяних гімнів, вальсів та улюблених новорічних мелодій музикантам вдалося долучитися до святкової атмосфери, яка в такі дні панує в різних країнах світу. А ще запросити до неї усіх глядачів, які того вечора прийшли до зали Українського Дому «Перемога».

 

 Музика, яку доповнювала інформацію про твори, що звучали, та її композиторів, новорічне оформлення сцени, приязний настрій публіки, які з теплом і зацікавленістю сприймали кожне слово і ноту, - все це створювало особливу атмосферу взаєморозуміння, підтримки. Здавалося, довкола просто панує свято, створене музикою і різдвяним дивом…

А 8 січня 2015 року музиканти Муніципального Галицького Камерного оркестру планують відзначити музикою наше рідне, українське Різдво. Відбудеться концерт під назвою «Для тих хто в дорозі» у залі очікування залізничного вокзалу станції Тернопіль. Таку новорічно-різдвяну імпрезу оркестр за підтримки Тернопільської міської ради та адміністрації залізничного вокзалу проводитиме вже п’ятий рік поспіль.

Вперше такий захід відбувся 8 січня 2011-го і, зрозуміло, що викликав зацікавлення у слухачів, тобто, усіх присутніх у той час на вокзалі, і великий резонанс у місті. Це зрозуміло, адже класична і народна музика - колядки, щедрівки - у виконанні оркестру посеред суєти та шуму вокзалу, однак зіграні величезною любов’ю і з бажанням створити свято, не змогли не привернути до себе увагу. А що вже говорити про сам факт концерту для усіх бажаючих, для тих, кого буквально за кілька хвилин швидкісні потяги розвезуть у різні куточки нашої країни, доставляючи у потрібні пункти призначення, але залишаючи в серці кожного спогади про чарівні моменти випадкової і такої приємної зустрічі у Тернополі з музикою, мистецтвом, зі щирістю та любов’ю. Тому ця традиція й прижилася - і в колективі Галицького камерного оркестру, і в нашому місті.

Розпочнеться цьогорічний концерт «Для тих, хто в дорозі» о 19 годині. Як сказав художній керівник і диригент колективу, заслужений артист України Василь Феленчак, мета імпрези - подарувати різдвяний дух тим, хто змушений зустрічати свята в дорозі або очікувати потяг, і створити святковий настрій усім присутнім.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates