logotype
image1 image1 image1

Невідомими поезіями та листами Тараса Шевченка у поєднанні з музикою Якова Степового, Василя Барвінського та Мирослава Скорика завершує свій XXIII концертний сезон колектив Муніципального Галицького камерного оркестру під орудою заслуженого артиста України Василя Феленчака. Сценарій дійства розроблений поетом Олегом Германом. Ця програма є другою частиною мистецького задуму «Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – теперішні дні».

На думку маестро Феленчака, за допомогою музики слухачі зможуть глибше наблизитись до потаємних сторінок із нечитаними рядками великого поета і пророка. Тим більше, що невідомі листи-одкровення і майже незнані вірші набирають особливого звучання у нинішній стривоженій Україні, а від гармонійного поєднання мелодії та слова слухачі проймуться новими емоціями, співставленнями, почуттями.

 

 

 

 Обидві частини цього проекту, присвяченого Великому Кобзареві, насичені сильною енергетикою та пронизані ствердженням українського духу. Текст від автора читатиме заслужений діяч мистецтв України Олег Герман.

Мистецьке дійство «Читаючи Шевченкові листи» відбудеться 31 травня о 18 годині в Українському Домі «Перемога» (бульвар Тараса Шевченка, 27). Запрошуються тернополяни та гості міста. Телефони для довідок: 066-114-86-34, 098-409-87-72

 

 

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates