logotype
image1 image1 image1

Музика, муза і … любов

Вона витає тут… Вона витає! Як хтось мене сьогодні запитає:

«Де був, Олеже? Чи свій біль загоїв?» Я був у царстві музики святої…

А в ній… і ліки,… й крила,… й сподівання… Тим більш, - п’янка мелодія кохання

Поміж білбордів вирвалась на волю! Я вільний був, - які капкани болю…

Помежи заморозків виборчих прорвався і вкотре у оркестр цей закохався!»

 Саме таким світлим і яскравим поетичним експромтом-відгуком відомого тернопільського поета Олега Германа завершилась програма «Любов врятує світ», яку Муніципальний Галицький камерний оркестр підготував на відкриття XXIV концертного сезону.

Ця щемка і така близька усім тема любові, у якій переплелися любов до Батьківщини і бажання стати на її захист, повага до Матері-Природи і пошук душевної гармонії, світлі почуття до коханої людини і прагнення подвигу на її честь, турбота батьків про дітей і водночас право молодшого покоління на власне життя, не змогла залишити байдужим нікого із присутніх. Роздуми ці підсилювала, доповнювала, наповнювала, надихала музика Вагнера, Баха, Мендельсона, Чайковського, тому все сприймалося ще більш близько і особистісно. Особливо шарму програмі додали й твори сучасних композиторів – вальс Мішеля Жарра із кінофільму «Доктор Живаго», мелодія Еньйо Морріконе зі стрічки «Новий кінотеатр Парадіз», «Алилуя» Леонарда Коена, "Палладіо" Карла Дженкінса...

З відкриттям нового сезону колектив оркестру привітав начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василь Петрович Кармазин, який був присутній на концерті. Пан Василь побажав артистам вдалого концертного сезону, побільше музики і натхнення та вручив квіти від міського голови Тернополя Сергія Надала.

А ось іще які відгуки отримала програма «Любов врятує світ» від глядачів.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates