logotype
image1 image1 image1

Юристи з одинадцяти країн світу та різних регіонів України насолоджувались музикою Галицького камерного

Впродовж двох днів, 8 і 9 квітня, у Тернополі тривала Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід». Відбувався захід на базі юридичного факультету ТНЕУ. Учасниками конференції стали понад 150 представників судової влади, правоохоронних органів та науковців з різних куточків України, а також зарубіжні гості із одинадцяти країн світу, які зібралися, аби оговорити актуальні питання щодо розвитку юридичної науки і вдосконалення правової системи України. До Тернополя для участі у заході прибули юристи зі США, Великобританії, Польщі, Німеччини, Канади, Туреччини, Вірменії, Азербайджану, Словаччини, а також представники всіх юридичних українських шкіл – Київської, Одеської, Харківської, Львівської.

 - Тернопільський національний економічний університет постійно поєднує наукову і науково-педагогічну роботу, – сказав ректор вузу Андрій Крисоватий. – Таке визначне дійство у стінах юридичного факультету ТНЕУ проходить вперше за більше як двадцятилітню історію становлення факультету  і свідчить про те, що тут починає розвиватися велика наука. Я гордий, що науковці юридичного факультету зуміли запросити колег з одинадцяти країн світу. Тобто, ми бачимо, що наука в ТНЕУ є дійсно багатогранною і носить міжнародний характер.

Програма конференції включала пленарне засідання, де виступали українські доктори наук і міжнародні правники, а також роботу в секціях.

Повноцінним учасником заходу став і Муніципальний Галицький камерний оркестр. Класичні та популярні твори у виконанні колективу супроводжували процедуру реєстрацію учасників конференції, а потім звучали і під час вільного обговорення питань у неофіційній обстановці «кави-брейк». Усі присутні, а особливо зарубіжні гості, були приємно вражені високим рівнем виконавської майстерності артистів, підбіркою творів у музичній програмі.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates